Casa 423 Villa
| WiFi Wi-Fi | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
Casa 423 Villa kan prale af en bekvem beliggenhed tæt på WJ Turismo Foz. Indkvartering har 3 værelser, et fuldt udstyret køkken og 2 badeværelser.
Casino Iguazú ligger 10 minutters kørsel derfra, og Omar Ibn Al-Khattab Moskéen ligger inden for afstand på 6 km. Centrum for Foz do Iguaçu er mindre end 3 km væk. Inden for 200 meter fra stedet, serverer Dubai Pizzaria og Ki Lanches et bredt udvalg af måltider. Du kan komme til Parque Nacional do Iguaçu om få minutter i bil.
Den nærmeste lufthavn er Iguassu Falls, som ligger 5 km fra feriehus.
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Wi-Fi
- Parkering
- Kæledyr tilladt
På værelset
- Klimaanlæg
- Spisebord
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i Casa 423 Villa?
Gæster på Casa 423 Villa kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor langt ligger Iguassu Falls fra Casa 423 Villa?
Der er 5 km mellem Iguassu Falls og Casa 423 Villa. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til Casa 423 Villa?
Gæsterne vil kunne bo i Casa 423 Villa med deres kæledyr.